Wybrane Historie Miłosne Polskich Emigrantów

Poznali się na Polish Hearts, Małgorzata i Andrzej z Vancouver

"Nazywam sie Malgorzata i mieszkam w Vancouver B.C Canada.Chcialabym wam podziekowac za wasza strone dlatego ze 3 lata temu uzywajac waszej strony poznalam mezczyzne swojego zycia.Bylo to moj pierwszy raz kiedy postanowilam sie zalogowac na Polish Hearts i poszukac szczescia i tak sie okazalo ze to szczescie znalazlam tez Vancouver. Dzisiaj jestesmy juz zareczeni a data slubu Lipiec 12 w nastepnym roku :).Good job Polish Hearts.Dziekujemy SerdecznieMalgorzta & Andrzej"

Kolejna samotna osoba odnalazła miłość na emigracji dzięki Polish Hearts

Oto list od Wandy, która zwięźle podziękowała nam za pośrednictwo w odnalezieniu miłości życia: "Na Waszym portalu randkowym znalazłam mężczyzną mojego życia. jest cudny, wspaniały. Do zakochania jeden krok. Kocham i Was za to. Dziękuję. Wanda"

Wiersz ułożony przez Zenona z Kanady dla Polish Hearts

Zenon ze Stanów Zjednoczonych spotkał swoją drugą połówkę w naszym serwisie. W podziękowaniach ułożył wiersz o portalu PolskieSerca.com. Oto właśnie ten wspaniały wiersz:

„ZMIANY”

Gdy byłem młody , dziewczyny mnie nie kochały
Ani też spotykać ze mną się nie chciały.
Teraz jestem w poważnym wieku
I nie uwierzysz mi człowieku,
Że dziewczyny są dla mnie bardziej życzliwe,
Zwłaszcza panie tak zwane” leciwe”….
Które w portalu POLSKIE SERCA
Nawet kandydują do ŚLUBNEGO KOBIERA...


Pozdrawiam portal Polish Hearts.
Zenon, Floryda

E-mail od Karola z Kanady

Dziękuję tym, którzy pomyśleli również o seniorach i założyli portal POLISH HEARTS. Od paru miesięcy moje życie zmieniło się się bardzo. Nie sądziłem, że mam jeszcze szansę na miłość!!!! A tu właśnie się wydarzyło. Ona dojrzała i bardzo sympatyczna . Szczera i opiekuńcza. Czasem pytam się moich myśli, czym zasłużyłem sobie na tyle pozytywnych niespodzianek . I to wszystko dzięki wam !!!! Polish Hearts.

Pozdrawiam . Karol z Kanady